هفت نیوز: بهرام عظیمی کارگردان عرصه انیمیشن که چند روز پیش دچار شکستگی در ناحیه ران شده است درباره وضعیت جسمانی خود گفت: حدود ۱۰ روز پیش طی حادثه ای قسمت بالای استخوان رانم دچار خردشدگی شد که به یک بیمارستان خصوصی مراجعه کردم و تحت عمل جراحی قرار گرفتم طی این عمل پلاتین و یک سری لوازم به استخوان من اضافه کردند اما بعد از چند روز پزشکان متوجه شدند که استخوان من در حال سیاه شدن است از همین رو قرار است ظهر امروز ۲ مهرماه یک عمل دیگر انجام شود و یک استخوان مصنوعی روی پای من بگذارند. عمل اول باید انجام و آن مراحل طی می شد چراکه سن من بالای ۵۰ سال است و باید پزشکان مطمئن می‌شدند که چنین عملی جواب می‌دهد یا نه. برای مثال اگر بالای ۶۰ سال داشتم آن عمل اول صورت نمی‌گرفت و اگر سنم پایین‌تر از سن فعلی‌ام بود حتما عمل ابتدایی جواب می‌داد، با این وجود پزشکان خوب من تمام تلاش خود را در عمل اول به کار بستند.

عظیمی گفت: در حال حاضر دکتر جعفری زاده که رییس بیمارستان پاسارگاد و فوق تخصص جراحی ارتوپد است، درمان مرا انجام می‌دهد و از این بابت از او تشکر می‌کنم.

او در پایان با بیان اینکه عمل جراحی ابتدایی و در یک بیمارستان خصوصی انجام شد و جراحی دومش در یک بیمارستان دولتی صورت می‌گیرد، گفت: از حدود ۱۰ روز پیش من توان حرکت نداشته‌ام و خوابیده‌ام ضمن اینکه پزشکم گفته است بعد از جراحی هم باید حدود ۲ ماه بستری باشم و استراحت کنم.