هفت نیوز: اجرای نمایش «دیرراهبان» نوشته و کارگردانی کیومرث مرادی دوشنبه شب ۲۱ خرداد ماه با قدردانی از حمید امجد نویسنده و کارگردان تئاتر، حمیدرضا آذرنگ نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر و سینما در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

کیومرث مرادی ضمن ابراز خرسندی از حضور حمیدرضا آذرنگ در اجرای اول این اثر نمایشی خطاب به تماشاگران گفت: به راستی که نسل من مدیون نسلی است که طی سال های گذشته و در زمانی که ما در دانشگاه مشغول به تحصیل بودیم از آنها نکات بسیار زیادی  آموخته و هنوز هم با خواندن نمایشنامه های آنها مشغول یادگیری هستیم.

او ادامه داد: به طور حتم ما به پشتوانه های تئاتر کشورمان مدیونیم و امشب بسیار خوشحالم که حمید امجد به عنوان یکی از این هنرمندان که هم نمایشنامه نویس هم کارگردان و هم مدرس بسیار ارزشمندی در حوزه تئاتر است، مهمان گروه ماست و ما با افتخار اجرای اول نمایش «دیر راهبان» را به او و حمیدرضا آذرنگ تقدیم می‌کنیم.

نمایش «دیرراهبان» هر روز ساعت ۲۰:۳۰ با بازی (به ترتیب الفبا) رضا داودوندی، حمیدرضا رفاهی، هامون سیدی، سلمان صالحی، پانته‌آ قدیریان، محمد مسگری، میلاد معیری، محسن نوری و محمد ولی‌زادگان به صحنه می‌رود.