هفت نیوز: جواد مولانیا اجرای سری پنجم از مسابقه تلویزیونی «چهار، سه، دو، یک» شبکه چهار سیما را بر عهده دارد که پخش آن از شهریور ماه آغاز می شود.

حسین مروی تهیه کننده مسابقه «چهار، سه، دو، یک» که قرار است از شبکه چهار پخش شود، گفت: پخش سری پنجم از مسابقه «چهار، سه، دو، یک» با محوریت سینما از شهریور آغاز می شود و اجرای مسابقه را همچون قسمت های گذشته جواد مولانیا برعهده خواهد داشت.

مروی گفت: شرکت کنندگان برای شرکت در بخش حضوری مسابقه، بر اساس رزومه هایی که برای ما ارسال کرده اند انتخاب شده اند اما علاقه مندانِ بخش غیرحضوری «مسابقه چهار، سه‌، دو،‌ یک» همچنان فرصت دارند تا با ارسال یک فیلم ۲ دقیقه ای از توانایی های خود در زمینه بازیگری، اجرا، نمایشنامه خوانی و پانتومیم در این مسابقه شرکت کنند. در هر برنامه یکی از آثار به نمایش درمی‌آید و توسط هیات داوران بررسی و به آثار برتر جوایزی داده می شود.

مروی گفت: تاکنون حضور ابوالفضل جلیلی، مسعود آب پرور، صدرالدین شجره، میکائیل شهرستانی و شهرام خرازی ها به عنوان داوران مسابقه قطعی شده است و چند کارشناس دیگر به این تیم اضافه خواهند شد. سری جدید مسابقه سینمایی «چهار، سه‌، دو،‌ یک» در ۴۲ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای با محوریت بازیگری، خلاقیت نمایشی، کارگردانی، تحلیل فیلم، پانتومیم، نمایشنامه خوانی و تدوین تولید می‌شود و یک گروه سه نفره داوری شامل کارگردان، منتقد و بازیگر رقابت شرکت کنندگان را مورد قضاوت قرار می‌دهند.