به گزارش هفت نیوز «لایف استایل» با کارگردانی مشترک «اسلام فتحی» و «رضا استادی» مقابل دوربین خواهد رفت.

این اثر یک مستند بلند اجتماعی است که در آن تلاش چند شهروند ایرانی برای زندگی بر اساس روش­های جدید و مدرن زندگی امروزی به تصویر کشیده می شود. این شهروندان در حالی این سبک و سیاق را برای زندگی خود در پیش گرفته اند که شیوه فوق با جریان عادی زندگی مردم تضادها و تناقض هایی دارد.

«لایف استایل» به صورت مستندی محض و روایی مقابل دوربین می رود و تلاش سازندگان بر این است که روایتهای دراماتیزه از شخصیتهای مختلف با ساختار مستند را به تصویر بکشند.

اسلام فتحی در طول سال‌های گذشته ساخت فیلم و مجموعه های مختلفی از قبیل فیلم سینمایی ـ تلوزیونی«آرزو»،«شال قرمز»، «آمریکای لاتین»،«در جستجوی بهشت گمشده»،«ماگادان»،«سفرنامه خاور دور» و مستندهای اجتماعی همچون: «مجموعه مستند خط قرمز»، «انتهای جاده»،مجموعه حادثه­ای «مکث» و… را به عنوان تهیه کننده و کارگردان در کارنامه کاری خود ثبت کرده است.

«رضا استادی» نیز طی دو دهه گذشته در عرصه روزنامه نگاری، نویسندگی و مدیریت روابط عمومی ‎فیلم­ها و سریال های تلویزیونی فعالیت داشته و نگارش سه کتاب داستانی و ساخت چند فیلم کوتاه از جمله سه گانه «تاکسی اینترنتی» را در کارنامه کاری خود دارد.

این فیلم بر اساس نوشته ­ای از «رضا استادی» به تهیه کنندگی «اسلام فتحی» و مجری طرحی «موسسه فرهنگی هنری ستاره طلایی» تولید می شود و «محبوبه حبیب الله زاده» مدیر تولید آن است.