هفت نیوز: نمایش «عکس خانوادگی» به نویسندگی محمود استادمحمد و کارگردانی رضا بهرامی با حضور هنرمندان تئاتر و جمعی از اصحاب رسانه، توسط شهرام کرمی، مدیر انجمن هنرهای نمایشی و همچنین از دوستان و شاگردان صمیمی و نزدیک مرحوم استادمحمد، افتتاح می‌شود.

در خلاصه‌داستان این نمایش آمده است: زنی درمانده که با مشکلات زیادی روبه‌روست، برای گذر از بحران‌های پیشِ رو، دست به کاری می‌زند که او را گرفتار دردسرهای بزرگ‌تری می‌کند.

پرستو گلستانی، مهران امام‌بخش و امیر عدل‌پرور بازیگرانی هستند که در این نمایش ۴۵ دقیقه‌ای به ایفای نقش می‌پردازند. دیگر عوامل نمایش نیز عبارتند از: کهبد تاراج مشاور کارگردان، الهام شعبانی طراح لباس، امیر ترحمی طراح نور، شایان جعفری طراح پوستر و بروشور، فیروزه فیاض‌بخش مدیر تولید، حسین طاهربخش/کارگاه آریانا ساخت دکور، حمیدرضا ژاله دستیار کارگردان، مرضیه مهاجر منشی صحنه، پانیذ تاج‌بخت، مسیب کریمی و ابوالفضل شفیعی مدیران صحنه، یاسمن پولادی‌ها عکاس، آزاده شفیعی روابط‌عمومی و حامد قریب مشاور رسانه‌ای.

این متن جزو معدود نمایشنامه‌های زنده‌یاد محمود استادمحمد است که تاکنون اجرای عمومی نداشته و رضا بهرامی برای نخستین‌بار آن را روی صحنه می‌بَرد. پرستو گلستانی پیش‌تر در تمرین‌های اجرای نافرجامی از این متن به کارگردانی استادمحمد شرکت داشته است.

نمایش «عکس خانوادگی» با طراحی و کارگردانی رضا بهرامی از روز ۲۰‌ خرداد هر شب ساعت ۲۰ در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می‌رود.