طی ۲ سال گذشته ۲ نمایشگاه نقاشی از آثار سوررئال سه خواهر هنرمند افغان که در حال‌حاضر سال‌های آخر دبیرستان را می‌گذرانند، در تهران برگزار شده بود که با استقبال مهاجران و هنردوستان همراه شد.

نرگس محمدی درباره این نمایشگاه گفت: حدود ۵ سال است که نقاشی می‌کنیم. زمانی‌که اولین نمایشگاه ما برگزار شد، تصور نمی‌کردیم خیلی از آثار ما استقبال شود ولی استقبال خوبی صورت گرفت و تصمیم گرفتیم دومین نمایشگاه را نیز برگزار کنیم. در دومین نمایشگاه نیز آثار مورد توجه قرار گرفت و امروز که افتتاحیه سومین نمایشگاه هست، استقبال‌ بیش‌تر شده است.

او ادامه داد: در دوران راهنمایی، وقتی با معلم مان مریم یگانه آشنا شدیم، ایشان چیزهای متفاوتی به ما آموزش می‌داد که ما در درس هنر چنین چیزی نداشتیم. سبک کار ما سوررئال است. ما عاشق تخیلات هستیم چرا که در تخیلات ما چیزهای زیادی نهفته است و سعی کردیم تمام تخیلات خود را در نقاشی‌ها به نمایش بگذاریم.

این نقاش جوان درباره برنامه‌های آینده‌اش، بیان کرد: دوست داریم چنین نمایشگاهی را در افغانستان و دیگر کشورها نیز برگزار کنیم.

نمایشگاه «سه خواهر نوجوان افغانستانی»، با نمایش ۲۱ تابلو از این نقاشان جوان، از ۲۸ مهر تا ۳ آبان، میزبان علاقمندان هنر است.

کارهای این هنرمندان، بین ٣٠٠ تا ۵٠٠ هزار تومان قیمت‌گذاری شده و یکی از کارها نیز که اثر مشترک سه خواهر است، یک میلیون و ٢٠٠ هزارتومان قیمت‌گذاری شده است.