هفت نیوز: این مجموعه نوشته دنی والاس با ترجمه سیدحبیب‌الله لزگی است که هر کدام از این کتاب‌ها با شمارگان ۶۰۰ نسخه در موسسه نشر و تحقیقات ذکر عرضه شده‌اند.  مجموعه «همیش» با این عنوان‌ها همراه است: «همیش؛ مسافر توقف» (۱۸هزار تومان)، «همیش و مردمان هرگزی» (۱۹هزار تومان) و «همیش و آروغ جاذبه» (۱۵هزار تومان).

در نوشته پشت جلد «همیش؛ مسافر توقف» آمده است: چه می‌کنید اگر… ناگهان همه دنیا متوقف شود؟ بله، همه دنیا. پرندگان در هوا. هواپیماها در آسمان. تک تک افراد  روی زمین به جز شما!

این اتفاق مرتب برای پسر ده‌ساله‌ای به نام همیش البی می‌افتد. متوقف‌کنندگان دنیا به کمک مخوفان این کار را می‌کنند! نقشه آن‌ها تصاحب دنیای ماست. آن‌ها از بچه‌ها متنفر هستند…

مخصوصا اگر شما در مورد آن‌ها چیزهایی بدانید…

بگذارید ببینم. شما هم الان می‌دانید. وای خدای من!

آیا همیش و گروه ت.ت.ت می‌توانند ما را از دست متوقف‌کنندگان دنیا نجات بدهند؟ فقط زمان می‌تواند بگوید.

در نوشته پشت جلد «همیش و مردمان هرگزی» نیز می‌خوانیم: هنوز کسی چیزی نمی‌داند. اما مردم دنیا دچار مشکل بزرگی شده‌اند. فاجعه‌ای بسیار بزرگ و عظیم!

پس تخیل شما کجا رفته است؟

هرچه فکر می‌کنید، دوبرابرش کنید!

موجوداتی سایه‌وار، هیولاهایی منحوس، ارتش عجیب‌غریب و شگفت‌انگیزی از فلز و مردمی که شبیه شما هستند… اما نه کاملا!

یا کتاب را باز کنید و راز آن را کشف کنید، که در این صورت زندگی شما برای همیشه تغییر خواهد کرد. یا تا جایی که می‌توانید فریاد بزنید و فرار کنید…

همچنین در پشت جلد «همیش» و آروغ جاذبه» نوشته شده است: به نظر می‌رسد این یک کتاب کاملا معمولی باشد. اما این‌طور نیست. این کتاب چیز ترسناکی می‌داند: عجیب‌ترین، وحشتناک‌ترین و مخوف‌ترین تهدیدی که دنیا به خود دیده است!

وقتی همیش، مادر و برادرش را در شهر استارکلی دید که به سقف اتاق چسبیده‌اند، فهمید که به دردسر بزرگی افتاده‌اند. این صدای عجیب آروغی که مرتب می‌شنید، چه بود؟

چرا دانه‌های مرموز از آسمان می‌بارید؟

آیا او باید در مورد زن غیرعادی که دور گردنش مخروطی بسته بود، نگران می‌شد؟

چیزی که همیش به آن اطمینان داشت این بود که ماجرای جدیدی شروع شده است.

این دو معنی داشت: همیشه باید آماده باشید.

همیشه باید ساندویچ آماده  کنید.