هفت نیوز: دومین نمایشگاه گروهی عکس نگاشت با موضوع «ایران در آستانه ۱۴۰۰» با هدف معرفی و انتشار تازه‌های حوزه عکاسی و توجه به عکاسان جوان برگزار می‌شود.

این نمایشگاه دربرگیرنده ۳۱۰ اثر برگزیده از ۴۷ عکاس در قالب ۳۹ مجموعه عکس و ۱۳ تک فریم با موضوع شرایط کشور در آستانه ورود به قرن جدید مشکلات زیست محیطی، خشک شدن دریاچه‌ها، سنت و فرهنگ‌های محلی، میراث فرهنگی و همچنین زندگی ایرانیان خارج کشور است.

مقرر است در حاشیه برگزاری این نمایشگاه از «امیرسعید گرجی» عکاس و گرافیست با سابقه، به پاس ۳۰ سال فعالیت ارزشمند در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی تجلیل به عمل آید. همچنین رونمایی از مجله تصویری «عکس نگاشت ۲»، برگزاری کارگاه‌های هم‌اندیشی با موضوعات «عکس در بستر گرافیک»، «تصویربرداری، تدوین و انتشار عکس با تلفن همراه هوشمند»، «روایت داستانی» و «برندسازی شخصی»، اکران فیلم سینمایی «باشگاه بنگ بنگ» با نگاه به زندگی چهارعکاس خبری در آفریقای جنوبی، نمایش مستند «نمایشگاه فتوکینا» و پخش مصاحبه با مدیر بنیاد ورلدپرس فوتو «لارس بوئینگ» از جمله برنامه‌هایی است که برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این برنامه می توانند ۹ تا ۱۶ شهریور ماه، از ساعت ۱۰ تا ۱۹ به فرهنگ سرای سرو به نشانی خیابان ولی عصر(عج)، بالاتر از پارک ساعی، کوی ساعی دوم مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن گویای ۸۸۸۸۱۸۷۹ تماس حاصل کنند.