به گزارش هفت نیوز، محمدباقر رضایی ـ سردبیر و نویسنده برنامه کتاب شب ـ گفت: کتاب «من عزتم، بچه سنگلج» که غزاله سلطانی آن را تهیه و تدوین و نشرسخن منتشر کرده است، شامل عکس‌ها و خاطرات پراکنده زندگی شادروان عزت الله انتظامی است که در آن، نکته‌های جذابی از زندگی عمومی و خصوصی آقای بازیگر سینمای ایران و همچنین از محله‌های تهران قدیم بیان شده که خواندن و شنیدنشان نوستالژی خاصی ایجاد می‌کند.

رضایی افزود: گران بودن قیمت این کتاب (به دلیل کاغذ اعلا و عکس‌های رنگی فراوان) باعث شده که همگان نتوانند از مطالب آن استفاده کنند، بنابراین برنامه کتاب شب رادیو تهران که رسالتش خوانش کتاب‌های برتر ایران و جهان برای عموم است، این کتاب را در هفت قسمت ۲۰ دقیقه ای با صدای گوینده پیشکسوت رادیو بهروز رضوی بازخوانی می‌کند تا علاقه‌مندان بتوانند از مطالب آن استفاده کنند.

برنامه کتاب شب با تهیه‌کنندگی محمود احمدی و رضا قربانی و مدیریت گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران بین ساعت ۲۳:۳۰ تا ۲۴ روی آنتن می‌رود. علاقه‌مندان می‌توانند این برنامه را بعد از پخش از طریق سایت رادیو تهران قسمت کتاب گویا در اختیار داشته باشند.