هفت نیوز: اداره کل فرهنگی معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران و خانه موزه دکتر معین و استاد امیر جاهد با همکاری خانه موسیقی ایران و چند نهاد دیگر دومین جشنواره موسیقی «امیر جاهد» را نیمه دوم بهمن ماه سال ۹۷ برگزار خواهند کرد. این جشنواره به هنرجویان موسیقی اختصاص دارد و دارای بخش های تک نوازی، دونوازی و اجرای گروهی است که گروه ها و افراد متقاضی با توجه به سوابق اجرایی خود پس از ارزیابی اولیه در این جشنواره به رقابت می‌پردازند.

متقاضیان شرکت در جشنواره می توانند پس از دریافت فراخوان جشنواره و مطالعه آئین نامه، فرم های مربوطه را تکمیل و به همراه نمونه آثار خود به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده و یا به طور حضوری برای ثبت نام اقدام کنند.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا پایان آذر ۹۷ خواهد بود و اولویت با افراد و گروه هایی است که زود تر برای ثبت نام اقدام کرده اند. همچنین پس  از مرحله داوری در دی ماه، مراسم اختتامیه  با معرفی برگزیدگان جشنواره در نیمه دوم بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

دومین جشنواره موسیقی «امیر جاهد» با همکاری اداره کل فرهنگی شهرداری تهران، شهرداری منطقه ۱۴، خانه موزه دکتر معین و استاد امیر جاهد، خانه موسیقی ایران و موسسه «نوای شیدایی» برگزار می شود.