جعفری جوزانی با اشاره به جدیدترین فعالیت های سینمایی خود گفت: تدوین فیلم سینمایی «لونه زنبور» به کارگردانی بروز نیک نژاد را برعهده دارم که به زودی به پایان می رسد. بعد از پایان تدوین، صداگذاری و ساخت موسیقی این اثر انجام می شود.

برنده سیمرغ بلورین بهترین تدوین برای فیلم «عصر یخبندان» در سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر بیان کرد: علاوه بر «لونه زنبور»، چند پیشنهاد برای تدوین آثار سینمایی و غیرسینمایی داشته‌ام که هنوز حضورم در آنها چندان قطعی نیست.

او در پاسخ به اینکه تدوین آثار مستند را نیز در دستور کار خود دارد یا خیر، تاکید کرد: زمانی می توانم تدوین یک اثر مستند را برعهده بگیرم که موضوع آن برایم جذابیت داشته باشد در غیر این صورت تدوین آثار مستند را نمی پذیرم. البته پیش از این تدوین مستند «میراث آلبرتا» به کارگردانی حسین شمقدری را برعهده داشتم که این اثر توانست موفقیت هایی کسب کند.

جعفری جوزانی در پایان با اشاره به اینکه «لونه زنبور» به زودی آماده اکران می شود، گفت: هنوز نمی دانم برنامه نمایش این فیلم چگونه است، ممکن است این اثر قبل از جشنواره فیلم فجر اکران شود و یا در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشد.