به گزارش هفت نیوز، به نقل از خبرآنلاین یکی از نمایندگان مجلس شورای ملی در آن زمان (۲مرداد ۱۳۵۶) در نطق خود به این اتفاق اشاره می‌کند. او می‌گوید: روابط بین موجر و مستأجر به صورت خصمانه‌ای درآمده و گاه در روزنامه‌ها خوانده‌ایم که فلان موجر اثاثیه مستأجرش را بدون صدور حکم از دادگاه به خیابان ریخته یا فلان مستأجر مالک خود را به علت بروز اختلاف به قتل رسانیده است.

در صفحه ۴ روزنامه اطلاعات مورخ سی‌ام تیر ماه ۱۳۵۶ نوشته شده بود همسر هنرپیشه مرد سریال می‌خواست خودش را آتش بزند و جریان از این قرار بوده که از مدت‌ها قبل نعمت‌الله گرجی با صاحبخانه خود بر سر تخلیه خانه اختلاف داشته و از طرف دادگاه بخش حکم جهت تخلیه خانه استیجاری صادر و مأمورین کلانتری ۹ به خانه گرجی می‌روند و می‌خواهند خانه را تخلیه نمایند همسر گرجی وقتی که می‌بیند مأمورین قصد دارند اثاثیه خانه او را به بیرون از خانه بریزند وارد آشپزخانه می‌شود و ظرف نفت را به روی خود می‌ریزد و می‌خواهد که خود را آتش بزند. مأمورین مانع می‌شوند و اثاثیه منزل گرجی را به بیرون از خانه انتقال می‌دهند.

قبل از این اتفاق شاید فکر می‌کردیم هنرپیشه‌ای مانند نعمت‌الله گرجی که از پیشکسوتان سینما و تلویزیون است از یک زندگی کاملاً مرفه برخوردار است اما در واقع بعضی از هنرمندان هم با مشکلات زندگی دست به گریبانند. متأسفانه امثال گرجی‌ها در این کشور فراوان هستند.