هفت نیوز: رمان «رژیسور» نوشته سعید تشکری چاپ شد.

این رمان در ۷۰۴ صفحه، با شمارگان ۲۵۰۰ نسخه و قیمت ۲۹هزار تومان در انتشارات سوره مهر راهی بازار شده است. کتاب با این جمله شروع می‌شود: «آیا کسی می‌تواند داستان مردی را دریابد که در تمام زندگی نتوانست حتی لحظه‌ای بودنِ بهشت را فراموش کند؟»

در بخشی از رمان می‌خوانیم: تو مدیر من بودی. تو می‌دانستی بسیاری از مطالبی که من ترجمه می‌کنم، متعلق به بخش سیاسی نظامی بریگارد سرخ است. می‌توانستی به من بگویی؛ نینا نازارین، چون دوستت دارم،‌ این مقالات را این‌قدر روان ترجمه نکن. این خیلی سخت نبود، ژوزف. دوست داشتن مراقبت هم می‌خواهد. تو از من مراقبت نکردی ژوزف. قانون دوست داشتن، آگاهی از شرایطی است که هر لحظه ممکن است محبوبیت را از تو بگیرد. (صفحه ۱۴)

همچنین در نوشته پشت جلد کتاب آمده است: می‌دوم، می‌نویسم، می‌خوانم و باز از نو؛ دویدنی همواره. من که نامم سعید است.
همچنان که در طول همه‌ این ‌سال‌ها خواسته‌ام حکی  از من بماند به جای، در سینه‌ام بغضی سرشار از دوست داشتن و در سرم چیزی سنگینی می‌کند که باید جهان و وسعتش را هرباره ببینی و بیاموزی و خلق کنی و بنویسی.
دستم و لغزش قلمم بر کاغذ به خراشیدن سنگ کوه می‌مانسته. از صحنه تئاتر تا داستان‌نویسی و روزنامه‌نگاری و نقد و پژوهش و نمایشنامه‌نویسی و فیلمنامه‌نویسی و کارگردانی در حوزه‌ هنرهای نمایشی و تلویزیون و رادیو و سینما.
اما فقط یک تصویر با من همواره همراه بوده است که در همین حوالی نزدیک، کسی نفس زدن مداوم و بی‌خستگی کار کردن و آسوده نخوابیدن و عرق‌ریزان روح و جسم مرا به خوبی می‌بیند و می‌شناسد و می‌سازد و می‌خواهد.