هفت نیوز: ایدن ترنر بازیگر سریال «پولدارک» گفت که فصل بعدی سریال «پولدارک» می‌تواند فصل آخر آن باشد اما باید دید این شخصیت بعدها تا کجاها می‌تواند برود.

ایدن ترنر که از سال ۲۰۰۷ به بازیگری روی آورد، سال ۲۰۱۴ برای بازی در «هابیت: تباهی اسماگ» برنده جایزه امپایر بهترین بازیگر تازه‌کار مرد شد. هم چنین او برای بازی در نقش راس پولدارک نامزد و برنده جوایز متعددی شده‌است.

فیلمبرداری فصل چهارم «پولدارک» به تازگی به  پایان رسیده و به گفته ترنر فصل پنجم می‌تواند آخرین فصل این سریال باشد.

فصل نخست «پولدارک» که یک مجموعه تلویزیونی درام بریتانیایی-آمریکایی است،  مارس ۲۰۱۵ از شبکه بی‌بی‌سی وان پخش شد. این سریال براساس رمان تاریخی «پولدارک» نوشته وینستون گراهام و با اقتباس دبی هورسفیلد و به کارگردانی ادوارد بازالگت و ویل مک‌گریگورساخته شد. قبلاً سریال تلویزیونی با همین نام و براساس چهار قسمت اول رومان وینستون گراهام مابین سال‌های ۱۹۷۵ تا ۱۹۷۷ از بی‌بی‌سی وان پخش شده بود.

دومین فصل این سریال سپتامبر ۲۰۱۶ پخش شد. در جولای ۲۰۱۶، قبل از آغاز فصل دوم اعلام شد که سومین فصل این سریال در حال آماده‌سازی است و  آوریل ۲۰۱۷ اعلام شد فیلمبرداری فصل چهارم سریال از سپتامبر ۲۰۱۷ آغاز می‌شود.

در عین حال ترنر که در ایرلند هواداران زیادی دارد، گفت به نظرش می‌تواند جیمز باند بعدی باشد.

در حالی که ایفای نقش مامور مخفی معروف سینما می‌تواند آرزوی بسیاری از بازیگران باشد، این بازیگر نیز مدتی است که برای بازی در این نقش  در فهرست منتخب‌ها جای گرفته است.

ایدن ترنر در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا می‌تواند خودش را در نقش مامور ۰۰۷ ببیند، پاسخ داد: بله می‌توانم.

او افزود: اما مهمتر از همه این است که آیا مخاطبان می‌توانند من را در این نقش ببینند یا خیر. از نظر من که خیلی جالب است و می‌دانم خیلی‌ها هم درباره این مساله صحبت می‌کنند، اما باید منتظر ماند و دید چه می‌شود.

بازیگر ۳۴ ساله سریال «پولدارک» افزود در حال حاضر همه چیز در حد فکر و حدس و گمان است.  از این که در نقش کیلی در فیلم «ارباب حلقه‌ها» بازی کردم لذت بردم و دوست دارم نقش‌های مختلفی را امتحان کنم. پس از ایفای نقش پولدارک در یک نقش خون‌آشامی به نام میچل نیز جلوی دوربین رفته است.