هفت نیوز: مطمئنا برخی از عمل های زیبایی که ستاره ها روی ظاهر خود انجام می دهند غیر قابل تشخیص است. اما هستند ستاره هایی که با عمل های جراحی تغییرات اساسی به ظاهر خود دادند. به عنوان مثال ما در اینجا ستاره هایی را که عمل زیبایی بینی تغییرات زیادی را در چهره شان ایجاد کرد مرور می‌کنیم.

اشلی تیزدیل

 
اشلی تیزدیل، بازیگر و خواننده آمریکایی، از زمان کودکی در سینما فعالیت داشت، اما اگر چهره سالها قبل او را با زمان حالش مقایسه کنید، او را نخواهید شناخت. اشلی تغییر چهره خود را مدیون عمل زیبایی بینی اش است. ما او را از زمانی که فیلم «High School Musical» را در سال ۲۰۰۵ بازی کرد، به یاد داریم. دختری با موهایی بلوند و بینی بزرگ. اما در سال ۲۰۰۷  در مصاحبه ای با مجله «People» گفت که دچار سپتوم بینی یا همان انحراف بینی ست و باید آن را عمل کند.
اشلی با عمل بینی، نه تنها انحرافش را برطرف کرد، بلکه تغییر اساسی در چهره اش نیز ایجاد کرد و بار دیگر در مصاحبه ای تایید کرد که هدف از عمل بینی، تنها سلامتی اش بوده. «من به عمل جراحی اعتقادی ندارم و از هوادارانم می خواهم که حرفم را باور کنند. من دوست ندارم که با جراحی های زیبایی از خودم فرد دیگری بسازم و به تمام سوابقم پشت پا بزنم. من با هوادارانم صادقم زیرا آنها تمام زندگی من هستند.»

 هایدی مانتگ

هایدی مانتگ بازیگر، خواننده، طراح مد و نویسنده آمریکایی است. زمانی که ما او را در سریال تلویزیونی «The Hills» شناختیم، چهره شیرین و دلنشینی داشت. اما از سال ۲۰۰۷ به بعد بود که ناگهان تصمیم گرفت تغییراتی را در ظاهر خود ایجاد کند. یکی از عمل های او، عمل زیبایی بینی بود. هایدی در این باره می گوید: «من از ظاهرم راضی نبودم، در واقع اعتماد به نفس نداشتم. بینی بزرگم را از پدرم به ارث بردم و دوست داشتم تغییرش دهم.»
اما او به این عمل ها قانع نشد. در سال ۲۰۱۶ در مصاحبه ای اعتراف کرد که حدود ۱۲ عمل زیبایی انجام داده طوری که به طور کامل از ظاهر قبلی اش فاصله گرفته است. او از این کار احساس پشیمانی نمی کند اما معتقد است: «دیگر هیچوقت تن به چنین کارهایی نمی دهم. حتی عمل های زیبایی را به دیگران هم پیشنهاد نمی کنم.»

 جنیفر گری

 
جنیفر گری، بازیگر امریکایی، بیشتر به خاطر نقش فرنسس بی بی هوسمن در فیلم «رقص کثیف» مشهور است. او در سال ۱۹۸۹ خودش را به دست تیغ جراحی سپرد و بینی خود را عمل کرد. از آن زمان بود که این تغییر حرفه بازیگری او را نیز تحت تاثیر قرار داد.
جنیفر در مصاحبه ای اعتراف کرد: «این عمل، یکی از احمقانه ترین کارهایی بود که من با زندگی خودم کردم. من به عنوان یک ستاره به اتاق جراحی رفتم و زمانی که از آنجا بیرون آمدم انسانی معمولی و ناشناخته ای بیش نبودم. به دلیل تغییرات چهره ام دیگر هیچ کس به من پیشنهاد کار نداد و این موضوع زندگی ام را به بدترین شکل ممکن دگرگون کرد.»

 اشلی سمپسون

 
در سال ۲۰۰۰، اشلی سمپسون، بازیگر و خواننده آمریکایی، فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد. او نه تنها در شوی تلویزیونی ایفای نقش می‌کرد بلکه آلبوم موسیقی خود را نیز روانه بازار کرد، اما خیلی زود از اوج خود فاصله گرفت.
در سال ۲۰۰۴ او ابتدا لب هایش را با ژل حجیم تر کرد، پس از آن، در سال ۲۰۰۶ به سراغ عمل زیبایی بینی رفت. او هیچوقت نه به طور مستقیم عمل بینی اش را تایید و نه آن را رد کرد و در نهایت در مصاحبه ای گفت: «همه در مورد عمل زیبایی من حرف می زنند اما من دلم نمی خواهد که در این مورد سخنی بگویم. اصلا هر چه که شما فکر می کنید درست، دیگر حرف هایتان برایم اهمیتی ندارد.»

 مایکل جکسون

 
چهره مایکل جکسون همیشه جزو داغ ترین اخبار روزنامه ها و مجلات بود. او کاملا از خودش فرد دیگری ساخت و بیشترین تغییر روی عمل بینی اش بود که چندین بار آن را به دست تیغ جراحی سپرد.
در سال ۲۰۰۲ مایکل جکسون در مصاحبه ای گفت: «از وقتی عمل بینی ام را انجام دادم، بهتر می توانم نفس بکشم.» البته شایعات حاکی از آن بود که او پس از آن‌همه عمل های زیبایی دیگر بینی ندارد، به همین دلیل مجبور به گذاشتن پروتز به جای بینی اش شد.

 فرح آبراهام

 
فرح آبراهام هیچ وقت از بیان واقعیت خجالت نمی کشد. اگر به چهره او طی سالهای فعالیت اش نگاه کنید، تغییراتی که به ظاهرش داده را متوجه می‌شوید.
در سال ۲۰۱۴ او در مصاحبه ای گفت: «زمانی که ۲۱ سال داشتم، ۲۱۰۰۰ دلار را صرف جراحی های زیبایی کردم که جراحی بینی نیز یکی از آنها بود. من از ۱۳ سالگی از بینی ام متنفر بودم، به همین دلیل از پرداخت چنین هزینه هایی اصلا پشیمان نیستم.»

 لیل کیم

در سال ۲۰۱۶ لیلی کیم یک سلفی از خودش را در اینستاگرام منتشر کرد که در واقع هیچ شباهتی به خودش نداشت. از همان زمان بود که فالوورهای او به سمت اش هجوم بردند و او را مورد انتقاد منفی شدیدی قرار دادند. او بعدها اعتراف کرد که در واقع نامزدش بینی او را حین دعوا شکست و او مجبور به این کار شد. جراحی های بیش از اندازه لیل کیم جزء  ۲۵ فاجعه جراحی پلاستیک در دنیا است.

 جنیفر آنیستون

 
فرم واقعی بینی ستاره سریال پر طرفدار «Friends»، جنیفر آنیستون، را به یاد نمی آوریم زیرا او از زمانی که یک دختر بچه دبیرستانی بود، بینی اش را عمل کرد. البته چند سال پس از آن مجبور شد بار دیگر تغییراتی به بینی اش بدهد زیرا از نتیجه آن راضی نبود. او در نقدهای منفی که هوادارانش به عمل زیبایی او کردند گفت: «من هنگام خواب نمی توانستم به خوبی نفس بکشم. اکسیژن به درستی از بینی ام رد نمی شد. به همین دلیل مجبور شدن خودم را به دست تیغ جراحی بدهم.» جنیفر از این که در مورد عمل بینی اش صحبت کند، شرمی ندارد. نه تنها خودش بلکه اکثر هوادارانش نیز از این تغییر راضی هستند و معتقدند که او چهره جذاب تری پیدا کرد.

 بلیک لایولی

 
یکی از ستاره هایی که با عمل بینی، تغییرات زیادی به چهره اش داده، بلیک لایولی است. البته او هیچ گاه در مورد این جراحی صحبت نکرد، نه آن را رد و نه تاییدش می کند، اما با مقایسه عکس های سالهای قبل او با حال، خودمان تفاوت را احساس می کنیم.

 جنت جکسون

جنت جکسون هم مانند برادرش به عمل های زیبایی علاقه زیادی دارد. او سعی دارد که با عمل های متعدد رد گذر زمان و پیری را از خود دور کند. یکی از این عمل ها، عمل زیبایی بینی است که چهره او را از این رو به آن رو کرد. اگر عکس های زمان حال او را با عکس های ۱۰ و ۲۰ سال پیش مقایسه کنید، شما هم تفاوت را به وضوح احساس خواهید کرد.