هفت نیوز: نوید دری درباره وضعیت پدرش سیدضیاءالدین دری کارگردان تلویزیون که هفته پیش عمل پیوند کبد در بیمارستان شیراز انجام داده بود، گفت: خوشبختانه پیوند کبد به خوبی انجام شد اما بدن بعد از جراحی درگیر عوارضی می‌شود که باید کنترل شود. پدر دو روز است که ممنوع الملاقات است چون باید تحت مراقبت باشد و گاهی مشکلات تنفسی برایش پیش می‌آید که البته عادی است. درواقع در جراحی پیوند کبد، مراقبت های بعدی اهمیت بسیاری دارد تا وضعیت جسمانی فرد کنترل شود.

فرزند ضیاءالدین دری اظهار کرد: پدر اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه پیوند کبد بستری است و حداقل سه هفته باید تحت نظر کامل پزشک باشد.

دری گفت: نگرانی ما بعد از جراحی در این مرحله بیشتر است و از هنردوستان و کسانی که به او علاقه دارند، خواستاریم دعا کنند تا او بتواند از شرایط سخت بعد از عمل گذر کند. البته پروسه درمان پیوند کبد عادی است و اگر جراحی چهار ساعت است مراقبت های بعد از آن گاهی تا شش ماه طول می‌کشد.

او در پایان بیان کرد: از همه دوستانی که تماس می‌گیرند و جویای حال پدر هستند و بسیاری از دوستدارانی که از تهران به شیراز آمدند و در کنار ما بودند، تشکر می‌کنم.