به گزارش هفت نیوز، آن ماری سلامه بازیگر لبنانی که این شب ها با سریال «حوالی پاییز» به کارگردانی حسین نمازی و تهیه کنندگی سعید پروینی دیده می‌شود در نقش «ساره» یک دختر عرب سعودی بازی می کند.

این بازیگر مسیحی در اولین مصاحبه تصویری خود درباره تجربه بازی در این سریال گفت: زبان فارسی زبان مادری من نیست و من پس از انتخاب برای بازی در این نقش و سفر به ایران، از صفر شروع کردم و چیزی به جز سلام و علیک نمی دانستم. بعضی اوقات از دستیار کارگردان یا کارگردان کمک می گرفتم که جمله فارسی را به من بگویند و من پس از آنها تکرار و احساساتم را به آن اضافه می کردم. فیلمنامه سریال خیلی خوب بود و داستان عاشقانه ای داشت که خیلی برای من جالب شده بود و همراه با پیشرفت قصه من را بیشتر جذب می کرد.

سلامه درباره ویژگی های نقش خود در سریال عنوان کرد: شخصت «ساره» خیلی باهوش و کامل است و بازی در این نقش به من یاد داد که چگونه مسئولیت بیشتری تحمل کنم. من یک مسیحی هستم و ما در لبنان با وجود تنوع مذهبی، در کنار هم به خوبی زندگی می کنیم.

او درباره تجربه کار با هنرمندان ایرانی و تصور اولیه خود از این همکاری گفت: خیلی ها از من می پرسند که آیا حاضرم این تجربه را دوباره تکرار کنم یا خیر؟ حتما تکرار می کنم چون سینمای ایران برای خیلی ها یک آرزو است و به واسطه فیلمبرداری، فیلمنامه و موضوعاتی که مطرح می کند، توانسته در دنیا به جایگاه خوبی برسد.

سریال «حوالی پاییز» به کارگردانی حسین نمازی و تهیه کنندگی سعید پروینی از ۶ آبان پخش خود را از شبکه سه سیما آغاز کرده و به مدت یک ماه هرشب ساعت ۲۰:۴۵ روی آنتن خواهد رفت.