هفت نیوز: نصرت میرعظیمی بازیگر نمایش های «شبی با عبدی» که آخر هفته ها از شبکه نسیم پخش می‌شود درباره این مجموعه و رویکرد نمایش هایی که در آن اجرا می‌شود گفت: این برنامه درباره احیا کردن تئاتر است و مثل یک جشنواره عمل می‌کند که هنرمندان علاقه‌مند به نمایش از اقصی نقاط کشور در آن حضور می‌یابند.

او در واکنش به کیفیت پایین برخی از این نمایش‌ها بیان کرد: کیفیت استانداردی را در نظر گرفته‌ایم اما کیفیت گروه ها از برنامه‌های سوم و چهارم به بعد بهتر شد. خیلی از گروه های تئاتری که در شهرستان ها از اجرا محروم هستند اینجا می‌آیند و حتی به نظرم به بهانه دیده شدن آنها توسط همشهریانشان، مخاطب تلویزیون بالا می‌رود.

میرعظیمی اضافه کرد: هر برنامه ای به آزمون و خطا نیاز دارد و این مجموعه هم بعد از چند برنامه مخاطب خود را پیدا کرده است.

او درباره شباهت های ساختاری میان «شبی با عبدی» با اجرای اکبر عبدی و «دورهمی» با اجرای مهران مدیری گفت: این دو برنامه با هم متفاوت هستند، آقای مهران مدیری در «دورهمی» اجرا می کرد ولی در اینجا آقای اکبر عبدی بازی هم می کند و ما به همراه یکدیگر نمایش اجرا می کنیم و بازی داریم. نمایش ها نیز همانطور که گفته شد توسط گروه های تئاتری از سراسر کشور اجرا می شود.

بازیگر سریال «سر دلبران» در پایان درباره انتخاب این نمایش ها در قالب یک رقابت عنوان کرد: داوری میان گروه های نمایشی حاضر در مجموعه «شبی با عبدی» به عهده مخاطب است و اینگونه نیست که سلیقه حاکم باشد. گروه های مختلفی هم در برنامه شرکت می‌کنند و انواع مختلفی از سیاه بازی، کمدی سیاه و کلاسیک و… را اجرا می‌کنند.

«شبی با عبدی» به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه کنندگی جواد فرحانی از شبکه نسیم روی آنتن می‌رود.