هفت نیوز: در این اجرا قطعات قانون و ارکستر- عشق است/ شعر از مولوی – قیچک و ارکستر- در جستجوی آرامش/ شعر از غلامرضا طریقی- کمانچه و ارکستر- ای عشق / شعر از غلامرضا طریقی – تار و ارکستر- سخن عشق / شعراز محمدعلی بهمنی – رباب و ارکستر- کوبه‌ای و ارکستر- رسوای دل / شعر از رهی معیری – نی و ارکستر- چه کنم؟ / شعر از حسن حسینی – عود و ارکستر- در محاصره / شعر از کاظم بهمنی- لزگی – مهم بودن توست / شعر از رمضانی – طرحی نو / شعر ازحافظ اجرا شد.

در بخش دوم این اجرا پس از استراحتی کوتاه زمانی که نوید نوروزی برای اجرای قطعه «ای عشق » به روی صحنه آمد، صدای سالن با مشکل روبه رو شد که از سوی حضار بلند تذکر داده شد و درخواست داشتند صدا را درست کنند. پس از اتمام این قطعه بهزاد عبدی آهنگساز گروه ضمن عذرخواهی برای مشکل پیش آمده گفت : این اتفاق ممکن است در تمام کنسرت های دنیا پیش بیایید.

او در پایان با اشاره‌ به سختی کار موسیقی برای بانوان در کشور گفت: با تمام این سختی‌ها که شما در جریان هستید این بانوان به برای شما به اجرا پرداختند و از تمام این بزرگواران تشکر می‌کنم.

در پایان با درخواست حضار  قطعه «ای عشق» برای بار دوم اجرا شد.

این مراسم با عکس یادگاری و سلفی به پایان رسید.

اعضای این گروه نوید نوروزی (خواننده)، بهزاد عبدی (آهنگساز)،فرزام شکاری (مدیر اجرایی)، مهرنام رستگاری (کمانچه)،سمانه باروتی ، نازنین روستا (قیچک)،نگین زاده وکیلی( قیچک بم )، هیلا فیض پور( تار )،ترگل خلیقی  (تار و رباب)، صدا سدیفی (قانون)، رخساره رستمی دارستانی (عود)،
بهاره حیدری (تارباس)، شیدا قاضی (نی)، مهرناز دبیرزاده (تمبک و سازهای کوبه‌ای)، فاطمه‌السادات ملک‌زاده (دف و دایره) بودند.