هفت نیوز: هنرمندان از اقشاری هستند که نوع زندگی و روابط‌‌‌‌‌‌‌‌شان مورد توجه مردم است. ازدواج و زندگی شخصی‌شان نیز برای طرفدارانشان جذاب است. گاهی اوقات نوع ازدواج هنرمندان تا حدودی خلاف عرف جامعه است. اختلاف سنی زیاد میان سلبریتی‌ها و همسرانشان نیز از این نوع محسوب می‌شود.

چند روز قبل ویدئویی منتشر شد که در آن ساعد سهیلی گفته بود همسرش از او ۶سال بزرگ‌تر است. این موضوع بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت. به همین بهانه در این مطلب به هنرمندانی اشاره می‌کنیم که با همسرانشان اختلاف سنی زیادی دارند.


خانم بازیگر و همسرش با ۲۸ سال اختلاف سنی

سارا صوفیانی بازیگر «روزهای بی‌قراری» همسر تهیه‌کننده این سریال است که ۲۸ سال اختلاف سنی دارند.

او متولد ۲۶ فروردین ماه ۱۳۶۴ است. این بازیگر در سال ۸۹ با امیرحسین شریفی ازدواج کرد. همسرش متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۳۶ است. 

زوج هنرمندی که عاشق هم هستند

شهرام اسدی کسی که فیلم‌هایی مثل روز واقعه را کارگردانی کرده است با لادن مستوفی چند سال پیش ازدواج کردند و تفاوت سنی آنها۲۰ سال است.

لادن مستوفی در برنامه دورهمی درباره اختلاف سنی ۲۰ ساله با همسرش گفت: او و همسرش عاشق یکدیگر شده و اختلاف سنی بین آنها اهمیتی ندارد و مهم مهر و محبتی است که به یکدیگر دارند.

اختلاف سنی بهروز افخمی با همسرش چقدر است؟

بهروز افخمی کارگردانی که با برنامه هفت جنجال بسیاری ایجاد کرد متولد ۱۳۳۵ است و با مرجان شیرمحمدی که متولد ۱۳۵۲ است، ازدواج نموده است. اختلاف سنی این زوج ۱۷ سال است.

زندگی آرام و بی‌حاشیه ناصر تقوایی

ناصر تقوایی کارگردان معروف ایرانی متولد ۱۳۲۰ است و مرضیه وفامهر که متولد ۱۳۵۲ ازدواج کرده است، اختلاف سنی این زوج حدود ۳۲ سال است.

ازدواج بهرام بیضایی با یک هنرمند

بهرام بیضایی کارگردان و نمایشنامه نویس با همسرش تفاوت سنی ۳۰ سال دارند. بهرام بیضایی در سال ۱۳۷۱ با مژده شمسایی ازدواج کرد. فرزندش از ادواج دومش نیاسان است که در سال ۱۳۷۴ متولد شد. مژده شمسایی (متولد ۱۳۴۷ در تهران) بازیگر تئاتر و سینما و چهره پرداز است.

رامبد ۱۱ سال از نگار بزرگتر است

رامبد جوان، مرد خندوانه‌ای تلویزیون که با تعداد ازدواج‌هایش هم در برنامه‌های خودش شوخی شده است از همسرش نگار جواهریان ۱۱ سال بزرگ‌تر است.

عروس خاندان ارجمند ۱۵ سال کوچک‌تر از همسرش است

امیریل ارجمند پسر داریوش ارجمند با همسرش یاسمینا باهر تفاوت سنی ۱۵ سال دارند.

اختلاف سنی ۴۳ سال رضا رویگری با همسرش

رضا رویگری، متولد ۱۳۲۵ با تارا کریمی که متولد ۱۳۶۸ است ازدواج کرده است. اختلاف سنی این زوج ۴۳ سال است.

رضا رویگری در یک برنامه تلویزیونی در پاسخ به سوال مجری که پرسید نگران نیستید که همسرتان شما را ول کند و برود، گفت: من ول‌کردنی نیستم، سریع صف بسته می‌شود و من را می‌برند. او ادامه داد: یک چیزی می‌خوام بگم به اونهایی که انتقاد می‌کنند بگذارید ما زندگی‌مان را بکنیم من راضی ایشون راضی، شما حالتون چرا بده؟!

مجری که ۱۴ سال از همسرش بزرگ‌تر است

شهرام شکیبا مجری تلویزیون ۱۴ سال با همسرش ستاره سادات قطبی اختلاف سنی دارد.