هفت نیوز: کیانوش عیاری درباره آخرین مراحل تولید سریال تلویزیونی «۸۷ متر»گفت: هر چند در ماه مبارک رمضان هستیم ولی همه گروه بازیگر و پشت صحنه در تلاشیم تا کار به موقع به اتمام برسد و به امید خدا به زودی پروسه تولید سریال به نیمه راه خواهد رسید. خوشبختانه در مسیر تولید این سریال بد شانسی نیاوردیم یعنی اینکه خدایی ناکرده برای بازیگران اتفاقی بیفتد یا بیمار شوند و تقریبا با شرایط خوبی کار را ادامه می‌دهیم.

عیاری ادامه داد: کماکان در لوکیشن اصلی خانه در حال تصویربرداری هستیم، جایی که داستان اختلاف و درگیری دو خانواده خلیلی و پوردورانی بر سر مالکیت منزل در حال ضبط است.

کارگردان سریال «روزگار قریب» گفت: تا دو هفته آینده فیلمبرداری در لوکیشن خانه به اتمام خواهد رسید و به لوکیشن جدیدی حوالی امامزاده یحیی که منزل خانواده پوردورانی هاست، می رویم. در کنار کار ضبط در لوکیشن منزل، تصاویر خارجی و خیابانی هم گرفته می‌شود. تاکنون ۷۵۰ دقیقه فیلمبرداری مفید داشته‌ایم که همزمان هم راف کات‌ها و هم تدوین همزمان در حال انجام و بخش قابل توجهی از سریال تدوین شده است.

عیاری درباره اضافه شدن سعید آقاخانی به عنوان بازیگر جدید و ماجرای رفتن به گرجستان هم گفت: سعید آقاخانی به علت مشغله کاری نتوانست به این مجموعه اضافه شود و ماجرای حضور و تصویربرداری بخش هایی از سریال در گرجستان هم به دلیل مسایل مالی کنسل شد.

عیاری در پایان عنوان کرد: امروز ۹ خرداد بچه ها تعطیل بودند و به امید خدا از فردا دهم خرداد تصویربرداری در لوکیشن اصلی پیگیری می‌شود.

سریال «۸۷ متر» به تهیه کنندگی و کارگردانی کیانوش عیاری کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای در حال تولید است.