هفت نیوز: آناهیتا افشار بازیگر سینما و تلویزیون درباره فعالیت های این روزهایش و اینکه قرار است در سریالی بازی داشته باشد یا خیر گفت: من با تلویزیون مشکلی ندارم و مساله ام بیشتر با فیلمنامه هایی است که به من پیشنهاد می شود و فعلا قرار نیست در سریالی بازی کنم.

او ادامه داد: اگر فیلمنامه خیلی خوبی باشد یا کارگردانی باشد که کارهایش را دوست داشته باشم حتما در سریال آنها بازی می‌کنم به طور مثال سال گذشته در سریال «سایه بان» اثر برادران محمودی بازی کردم که هم فیلمنامه شان را دوست داشتم هم کارگردانی و سینمایی که دارند در غیر این صورت در تلویزیون کار نمی کنم و سینما را ترجیح می‌دهم.

افشار درباره اینکه چقدر پیشنهاد بازی در سریال دارد، اظهار کرد: همیشه پیشنهادهایی مطرح می‌شود که البته آنقدر نه گفته ام دیگر این پیشنهادها کمتر شده است. قبل از سریال «سایه بان» هم که سال گذشته بازی کردم حدود ۶ سال بود در تلویزیون حضور نداشتم چراکه فیلمنامه و یا اثر خوبی به من پیشنهاد نمی‌شد.

او در پایان درباره علاقه اش به سریال های پرمخاطب بیان کرد: واقعیت این است که کسی تلویزیون نمی‌بیند مگر اینکه سریال هایی شبیه «پایتخت» باشد و اگر چنین سریال های پرمخاطبی به من پیشنهاد شود حتما در آن حضور خواهم داشت. خود من بعد از این همه کار سینمایی و چند سریال هنوز با مرضیه در سریال کمدی «سه در چهار» ساخته مجید صالحی شناخته می‌شوم ولی چنین سریال هایی که هنرمندانی مثل مجید صالحی یا رضا عطاران در تلویزیون بخواهد بسازند دیگر تولید نمی‌شود.