به گزارش هفت نیوز به نقل از روابط عمومی، چهارمین جشنواره «تئاتر باران» از تاریخ ۱۰ شهریور به مدت هفت روز در تئاتر باران برگزار خواهد شد.

هانیه توسلی، ستاره اسکندری، نسیم ادبی، ساناز بیان و مهدی مشهوربه عنوان هیأت داوران بخش صحنه ای چهارمین جشنواره «تئاتر باران» برگزیده شدند و مسئولیت قضاوت ۷ اثر نمایشی را از بین ۷۰ نمایش ارائه شده به دبیرخانه جشنواره بر عهده خواهند داشت.

رضا بهاروند چهارمین جشنواره «تئاتر باران» با اعلام این خبر افزود: چهارمین جشنواره «تئاتر باران» از تاریخ ۱۰ شهریور تا ۱۷ شهریورماه سال جاری در تئاتر باران برگزار خواهد شد و بر اساس قوانین و مقررات، هیأت داوری ۲ نمایش برگزیده را معرفی خواهند کرد.

پیش از این مهدی مشهور، مهران رنجبر و مهدی شجاعی، مسئولیت انتخاب و بازبینی آثار صحنه ای متقاضی حضور در  جشنواره تئاتر باران را بر عهده داشتند.

چهارمین جشنواره تئاتر باران با عنوان«جشنواره فغر» از تاریخ ۱۰ شهریور در ۲ بخش اجرای صحنه‌ای و نمایشنامه‌خوانی و به دبیری رضا بهاروند برگزار می‌شود.

تئاتر باران به منظور تشویق و حمایت از آموزش تئاتر و پشتیبانی و معرفی نسل جوان و فعال، اقدام به برگزاری جشنواره آموزشگاه‌های سینمایی و هنرهای نمایشی از میان هنرجویان و فارغ‌التحصیلان آموزشگاه‌های سینمایی و هنرهای نمایشی می‌کند.