هفت نیوز: قطعاتی از محمدرضا لطفی و داریوش طلایی سه شنبه دهم مرداد توسط گروه موسیقی «هناره» ویژه بانوان در فرهنگسرای نیاوران نواخته می شود.

گروه موسیقی «هناره» در کنسرتی ویژه بانوان که روز سه شنبه دهم مردادماه در فرهنگسرای نیاوران تهران برگزار می شود قطعاتی از آثار محمدرضا لطفی و داریوش طلایی را اجرا می کند. این مجموعه در کنسرت پیش رو به اجرای قطعاتی از موسیقی سنتی ایرانی و مقامی کردستان میپردازد.

بخش فارسی این کنسرت در دستگاه ماهور و با اجرای قطعاتی ساخته داریوش طلایی و محمدرضا لطفی است. تصنیف های قدیمی نیز در این اجرا با تنظیم و رنگ آمیزی جدیدی اجرا میشوند. بخش دوم نیز  دربرگیرنده قطعات کردی است که در دستگاه شور آغاز می شوند و در نهایت در دستگاه شور فرود می آیند.

مرجان راغب سرپرست و نوازنده سنتور، باران رضایی خواننده، بهنوش کاظمی نوازنده کمانچه، گلناز خلیلی نوازنده تار، سارا زمردی نوازنده تمبک، صبا ذوالفقاری نوازنده دف، محسن طاهری جم مدیر اجرایی گروه موسیقی «هناره» را تشکیل می دهند.

کنسرت گروه موسیقی «هناره» ویژه بانوان ساعت ۲۱ روز سه شنبه دهم مرداد  ساعت ۲۱ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به صحنه می رود.