به گزارش هفت نیوز، همزمان با انتشار کتاب «هذیان های روزانه یک مرد خفته» نوشته حامد سلیمان زاده مراسم رونمایی این کتاب در شهرکتاب ابن سینا برگزار می شود و مجید برزگر نویسنده و کارگردان سینما مهمان ویژه این مراسم است.

مراسم رونمایی از کتاب «هذیان های روزانه یک مرد خفته» دوشنبه ۱۴ آبان ساعت ۱۸ در شهر کتاب ابن سینا واقع در شهرک غرب، ابتدای بلوار ایران زمین شمالی، رو به روی بیمارستان بهمن برگزار می شود.

این کتاب شامل ۱۰۰ یادداشت روزانه است که در قالب داستانک های مینیمالیستی و تصویرگرا نوشته شده، مقدمه این کتاب را شهرام مکری نویسنده و کارگردان سینما نوشته که در این مقدمه آمده است: «این کتاب را نمونه ای از تاثیر جهان سینما بر ادبیات می بینم. فکر می کنم خواندنش برای دانشجویان فیلمنامه نویسی و علاقه مندان به داستان کوتاه بسیار جذاب باشد.»

حامد سلیمان زاده مدرس دانشگاه و نویسنده، کارگردان و منتقد سینما و تئاتر است که در کارنامه خود مدیریت بین الملل جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان را دارد. کتاب های اکترونیکی منتشر شده قبلی او «نقض گفتمان دیالکتیک در درام مدرن و پست مدرن» توسط نشر نور و «نگاهی اجمالی به تاریخ سینمای فرانسه» که به زبان انگلیسی نوشته و توسط انتشارات لمبرت منتشر شده، است.