به گزارشهفت‌ نیوز، بهروز خوش‌رزم تهیه‌کننده سریال «خانواده دکتر ماهان» درباره روند پیشرفت این مجموعه گفت: در منطقه شیرگاه در استان مازندران در حال تصویربرداری هستیم و کار در جنگل‌های لفور تا پایان مهر ماه ادامه دارد. موضوع «خانواده دکتر ماهان» حفاظت از محیط زیست، حمایت از حقوق حیوانات و حضور نوجوانان در زندگی و جامعه است. تدوین آن نیز در حال انجام است تا برای دی ماه سال جاری آماده پخش شود.

خوش‌رزم درباره فرایند ساخت سریال «خانواده دکتر ماهان» توضیح داد: فاز اول این مجموعه در تهران با کارگردانی راما قویدل انجام شد و اکنون فاز دوم آن در استان مازندران با کارگردانی علی محمد قاسمی ادامه دارد. گروه تلاش می‌کند پیوستگی بین این دو بخش را رعایت کند و با استفاده از امکانات مناسب اثری در خور توجه ارائه دهد. اداره کل محیط زیست استان مازندران نیز همکاری خوبی داشته و شرایط لازم را برای تهیه مجموعه فراهم کرده است.

امین زندگانی، لاله اسکندری، شیوا ابراهیمی، ارسطو خوش رزم، بهرام شاه محمدلو، سعید امیرسلیمانی، رویا افشار، شهروز ابراهیمی، فریده دریامج، به همراه کیمیا حسینی، عرفان برزین و ژیار محمدزاده (بازیگران خردسال) بازیگران سریال تلویزیونی «خانواده دکتر ماهان» هستند که در تهران جلوی دروبین رفتند.