هفت نیوز: آخرین سکانس فیلم سینمایی «من می ترسم» به کارگردانی بهنام بهزادی به تازگی در خیابان های تهران فیلمبرداری شد و به زودی مراحل فنی «من می ترسم» آغاز می شود.

پوریا رحیمی سام که سال ها در حوزه تئاتر فعالیت داشته و تاکنون در فیلم هایی همچون «احتمال باران اسیدی»، «ناهید»، «چهارراه استانبول» و … به ایفای نقش پرداخته است در «من می ترسم» جلوی دوربین بهنام بهزادی رفت.

رحیمی سام درباره اولین همکاری خود با بهزادی نوشت: «ترس‌های ما از بین نمی‌روند تنها از شکلی به شکل دیگر در می‌آیند؛ فیلمنامه‌ بی‌نظیر «من می‌ترسم» این جمله را برایم به یادگار گذاشته است. تجربه‌ای بی‌نظیر در کنار بهنام‌ بهزادی بزرگوار که شعور و دانش و انسانیتش امنیت تک‌تک عواملش است و گروه بازیگران و عوامل درجه‌یک و نازنینش که بهترین خاطره‌ها را برایم ساختند. امید آن‌که حال خوبِ فیلم عزیزمان با مخاطبانمان نیز باشد.»

در خلاصه داستان، «من می ترسم» چهارمین فیلم بلند سینمایی بهنام بهزادی، آمده است: «بدیش اینه من وسط کلی شک ام که می خوام برم یا نه … ولی بدترش اینه که صدبرابرش مطمئنم نمی تونم بمونم.»

در این فیلم الناز شاکردوست، پوریا رحیمی‌سام، امیر جعفری، ستاره پسیانی، مهران احمدی، پیام یزدانی، مجید جعفری و یگانه رفتاری بازی می کنند.