نمایش «چهارفصل» اثر آرنولد وسکر روز سه شنبه ۷ آذر ماه به کارگردانی فرانک ترابی و با حضور پرویز پورحسینی در خانه هنرمندان، تماشاخانه انتظامی روی صحنه می‌رود. تبسم هاشمی و جمشید صفری در این نمایش ایفای نقش می‌کنند. سعید بهادری تاج طراحی پوستر این اثر نمایشی را برعهده داشته است.

این نمایشنامه در چهار پرده زمستان، بهار، تابستان و پاییز به نگارش درآمده است. نمایشنامه «چهار فصل» آرنولد وسکر به زندگی زوجی می‌پردازد که برای یک سال می‌خواهند زندگیشان را در کلبه‌ای دور از دسترس با یکدیگر تجربه کنند. آنها برای به دست آوردن لحظات ناب زندگی تلاش می‌کنند، اما تاثیر فصل‌ها و گیر افتادن آنها در قلاب گذشته مایوسشان می‌سازد اما به تلاش خود برای پیدا کردن نقطه‌های عطف زندگی ادامه می‌دهند و در این راستا با خلق لحظاتی نو و زیبا و عاشقانه سعی در بازسازی رابطه خود دارند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از کارگردان: فرانک ترابی، نویسنده: آرنولد وسکر، مشاور کارگردان: مصطفی غفاری، دستیار کارگردان و برنامه ریز: مصطفی کاکاوند، مدیر صحنه: امید رحمتی، منشی صحنه: ایندرا پرستش، طراح لباس: هلیا شکری، طراح صدا و افکت: هادی معنوی پور و آرمان شاهرخی، طراح گریم: مرسده زمانی، انتخاب موسیقی: فرانک ترابی، عکاس: مریم جعفری، مدیر روابط عمومی: علیرضا صفری و مشاور رسانه ای: امین کردبچه چنگی.