اکران “آسمان زرد کم‌عمق” در گروه سینمایی آزاد Reviewed by Momizat on . هفت نیوز: فیلم سینمایی "آسمان زرد کم‌عمق" ساخته بهرام توکلی در گروه سینمایی آزاد روی پرده می‌رود. این فیلم که پخش آن برعهده هدایت فیلم است پس از دهه اول ماه محر هفت نیوز: فیلم سینمایی "آسمان زرد کم‌عمق" ساخته بهرام توکلی در گروه سینمایی آزاد روی پرده می‌رود. این فیلم که پخش آن برعهده هدایت فیلم است پس از دهه اول ماه محر Rating:
شما اینجا هستید: خانه » سینما » اکران “آسمان زرد کم‌عمق” در گروه سینمایی آزاد

اکران “آسمان زرد کم‌عمق” در گروه سینمایی آزاد

اکران “آسمان زرد کم‌عمق” در گروه سینمایی آزاد

هفت نیوز: فیلم سینمایی “آسمان زرد کم‌عمق” ساخته بهرام توکلی در گروه سینمایی آزاد روی پرده می‌رود.

این فیلم که پخش آن برعهده هدایت فیلم است پس از دهه اول ماه محرم در گروه سینمایی آزاد اکران عمومی می‌شود. این پخش‌کننده به دلیل اینکه نتوانسته موقعیت زمانی مناسبی برای اکران این فیلم در گروه‌های اصلی سینمایی ایجاد کند و می‌خواهد زمان را از دست ندهد، “آسمان زرد کم عمق” را به صورت آزاد اکران می کند.مواد تبلیغی فیلم نیز هم اکنون در حال آماده‌سازی است.

ترانه علیدوستی، صابر ابر، سحر دولتشاهی، سعید چنگیزیان و حمیدرضا آذرنگ بازیگران ” آسمان زرد کم عمق” هستند. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: زوج جوانی در مدتی کوتاه لحظات زندگی گذشته‌شان را مرور می‌کنند و این مرور خاطرات، زندگی حالشان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

دیگر عوامل فیلم سینمایی “آسمان زرد کم عمق” عبارتند از مدیر فیلمبرداری: پیمان شادمانفر، صدابرداران: محمود سماک باشی، رضا نظری، طراح چهره‌پردازی: سعید ملکان، تدوین: بهرام دهقانی، تهیه‌کننده: سعید ملکان.

بهرام توکلی کارگردانی فیلم‌های سینمایی “پابرهنه تا بهشت”، “پرسه در مه” و “اینجا بدون من” را در کارنامه دارد.

مهر

ارسال یک دیدگاه

اعداد را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق این سایت متعلق به «هفت نیوز» است.|

بازگشت به بالا